CATEGORY: PHOTOGRAPHY

DATE: APRIL 21, 2016

my blog

MY DIARY

İletişim

Adres.

İstanbul

E-mail.

iletisim@lemoncreative.net

Phone.

 444 0 xxx

İletişim Formu.

Bizimle en kısa sürede iletişim kurmanın yolu bu formu doldurmaktan geçer.

neler yapıyoruz?

Size yaratıcılık sunuyoruz

İhtiyaçlar doğrultusunda uygun stratejiler geliştirir, konumlandırmayı oluşturur ve markalara özel yol haritası çıkartırız. Marka değerini sağlamlaştıran sonuç odaklı fikirler geliştiririz.

Tasarım.

Lemon Creative, sunduğu grafik tasarım hizmetleriyle geleneksel ve dijital baskı standartlarına uygun olarak 360 derecelik bir hizmet sunmaktadır. Tasarım konusunda uzman ekibimizce oluşturulan eşsiz konseptler markanızı bir adım daha ileriye taşır.

Sosyal Medya Yönetimi.

Lemon Creative olarak sosyal medyadan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için, doğru zamanda, doğru görsellerle ve doğru bir mesajla yapacağımız paylaşımlarla bilinirliğinizi ve hesaplarınızın etkileşim oranını arttırıyoruz. Her kampanyanın analizini yaparak bir sonraki adımımızı belirliyoruz.

Video & Drone.

Lemon Creative olarak projelerinize uygun video içerikler üretmekteyiz.  Tasarladığımız videolara reklam ve pazarlama stratejilerine uygun olarak kurgulanıp ve en son teknolojiler kullanılarak uygulamaya geçirilir.

biz kimiz?

Biz kimiz?

Lemon Creative, ulusal ve uluslararası pek çok markaya hizmet vermiş, digital alanda deneyimli insanların yepyeni bir heyecanla bir araya gelip ortaya çıkardığı yeni nesil bir çözümdür. Lemon Creative olarak amacımız, hizmet vermenin yanı sıra, markanızın iş ortağı olmaktır.

Öncelikli adımımız, marka ihtiyacını doğru belirlemektir. İhtiyaçlar doğrultusunda uygun stratejiler geliştirir, konumlandırmayı oluşturur ve markalara özel yol haritası çıkartırız. Marka değerini sağlamlaştıran sonuç odaklı fikirler geliştiririz. Trendler ve yeni mecraları kullanarak markayı hedef kitlesi ile buluştururuz.